Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#БезпечнаОсвіта: рятувальники Житомирщини відтепер чергуватимуть у навчальних закладах області. ВІДЕО

02 Вересня 2022 • 15:02

Кіл-сть переглядів: 146

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.

 

Так, з 01 вересня у навчальних закладах Житомирщини розпочали чергування фахівці ДСНС. Вони надають методичну та практичну допомогу у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки, а також заходів цивільного захисту в закладах освіти.

 

Варто пам’ятати, що після ретельного безпекового аудиту кожен заклад освіти обрав оптимальну форму освітнього процесу. Рятувальники постійно супроводжували всі етапи підготовки до складного навчального року і надалі будуть всебічно надавати допомогу по підтриманню належного рівня безпеки дітей в умовах війни.

 

Також 01 вересня в окремих навчальних закладах області стартував «Єдиний урок з безпеки». Фахівці ДСНС доводили до підростаючого покоління найактуальніші теми сьогодення. Спілкувалися про важливість укриттів та дій у разі отримання сигналу «Повітряна тривога». Відпрацювали з персоналом закладів освіти та учнями молодших класів порядок дій при евакуації в сховище, виникненні пожежі та інших надзвичайних подій. Закріпили у підростаючого покоління знання з правил пожежної та мінної безпеки. На реальних прикладах сьогодення намагалися прививати дітворі відповідальність до власної безпеки та вимоги безпечного середовища.

 

Єдині уроки з безпеки пройдуть упродовж вересня в усіх навчальних закладах країни, аби роз’яснити дітям основні правила поведінки в умовах сьогодення.

 

Навчальний рік офіційно розпочався, а тому життя триває. Поки ЗСУ мужньо обороняє Україну, наші діти отримуватимуть освіту, щоб у майбутньому працювати й творити на благо Батьківщини. Рятувальники, у свою чергу, робитимуть усе від себе залежне, щоб навчальний процес проходив безпечно. У разі ж виникнення небезпеки – уміло відреагувати та запобігти лиху.

 

 

Версія для друку