Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#Бути_Гідним: презентовано програму заходів до Десятої річниці Революції Гідності

20 Листопада 2023 • 16:03

Кіл-сть переглядів: 72

Цьогоріч країна відзначатиме перший ювілей Революції гідності – 10 років. 21 листопада 2013 року на Майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. Саме Євромайдан був поштовхом для держави й водночас індикатором змін у суспільстві.

 

Учасники Майдану зможуть пригадати революційні часи, а всі охочі – дізнатися більше про наймасштабніший протест у новітній українській історії завдяки проєкту «Територія Гідності у доповненій реальності: музеєфікація пам’яток Майдану», реалізованого за підтримки Українського культурного фонду.

 

Музей Майдану пропонує відзначати День Гідності та Свободи під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи!» й закликає долучитися до флешмобу #Бути_Гідним, пов’язавши євромайданівську стрічку з прапорами України та ЄС, та поділитися фотографіями, спогадами й роздумами про Євромайдан під цим тегом у соцмережах.

 

Пропонуємо переглянути й завантажити інформаційно-методичні матеріали про Революцію Гідності та Помаранчеву революцію, розроблені науковцями.

 

Ознайомитись з програмою заходів можна за посиланням. 

Версія для друку