Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

До уваги жителів Житомирщини! Уряд запускає грантові програми для ветеранів для старту або розвитку власного бізнесу

31 Березня 2023 • 15:30

Кіл-сть переглядів: 225

Уряд розширив проект єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 30 березня.

 

Завдяки новим грантовим програмам українські захисники і захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант від 250 тис. грн до 1 млн грн. Окрім того, другий з подружжя захисника зможе отримати грант 500 тис. грн на розвиток сімейного бізнесу.

 

Обов’язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць.

 

Зокрема, запускаються нові грантові програми, за якими можна отримати грант:

 

250 тис. грн — для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;

 

500 тис. грн — для члена сім’ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;

 

1 млн грн — для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

 

Заявки на отримання грантів можна подавати з 10 квітня через портал Дія.

 

Детальна інформація за посиланням.

 

Версія для друку