Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#ІсторіїДляЛюдейТаПроЛюдей: І камінь смутком оживе

18 Вересня 2023 • 14:58

Кіл-сть переглядів: 74

Серце кожної територіальної громади страждає від втрат на війні, відчуваючи страшний біль,  який ніколи не вщухне, так само як ніколи не згасне пам’ять про українських героїв.  Символічним знаком вшанування загиблих став пам’ятник Захисникам України, що встановлено в селищі Андрушівка, Бердичівський район.

 

Автором цього грандіозного проєкту є місцевий майстер народної творчості, Сергій Когут, який вже давно відомий своєю талановитістю та здатністю вдихнути душу в камінь. І цей пам’ятник став ще одним виразним свідченням його майстерності та великої любові до України.

 

Гасло “Сплелися ангели і люди за Україну в праведнім бою…” стало не лише назвою композиції, а й її душею. У кожній деталі пам’ятника можна відчути велич і героїзм українських захисників, які віддали своє життя за незалежність та свободу країни. Фігури воїна та ангела створенні у реалістичному стилі, нагадуючи нам про жертву і мужність тих, хто став на захист України у найважчі часи.

 

Пам’ятник став не лише символом вшанування загиблих героїв, але й місцем, де кожен може схилити коліна та віддати шану тим, хто пожертвував своїм життям заради майбутнього України.

 

Також Сергій Когут є автором інших важливих скульптурних композицій, що розташовані в Андрушівці. Це пам’ятники Миколі Терещенку та Тарасу Шевченку.  Через свої роботи майстер доносить до людей красу й глибокий зміст мистецтва.

 

Щира вдячність Сергію за його талант!

 

Пишаємося людьми, які спрямовують свої здібності на благо України!

 

Версія для друку