Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Комунікаційна складова платформи “Зроблено в Україні” допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами

27 Лютого 2024 • 17:00

Кіл-сть переглядів: 308

Уряд спільно з Радою з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, Радою бізнес-омбудсмена запустили комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні”, яка допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами. Вона працює на базі pulse.gov.ua. Про це було оголошено під час презентації Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», створеної за ініціативи Президента України. 

«Цей проєкт стане одним з інструментів, спрямованих на підвищення ефективності взаємодії Уряду й бізнесу. Підприємці в режимі онлайн зможуть надати оцінку роботі державних структур, рівня послуг, які вони отримують від держави, поскаржитись на недоліки чи проблеми, що у них виникли під час спілкування з органами влади. Це канал зворотного зв’язку від бізнесу, завдяки якому влада матиме можливість максимально оперативно реагувати на звернення бізнесу і вирішувати проблеми», — зазначилаПерший віцепрем’єр-міністр україни – Міністр економіки Юлія Свириденко. 

Комунікаційна складова платформи “Зроблено в Україні” передбачає єдиний прямий канал зв’язку з Радою бізнес-омбудсмена, через який підприємці зможуть звернутись по допомогу до команди Ради бізнес-омбудсмена та отримати безкоштовну підтримку від фахівців.

«Рада бізнес-омбудсмена та її висококваліфіковані юристи, загартовані багаторічною практикою у понад 9 років роботи над скаргами щодо проблем в українському бізнес-середовищі, довели спроможність дієво вирішувати питання бізнесу без суду. Поглиблення партнерства з Міністерством економіки у запуску платформи дозволить нам ефективніше пропрацьовувати окремі питання бізнесу, зокрема системні проблеми, на урядовому рівні», — зазначив бізнес-омбудсмен України Роман Ващук.

Довідково:

Рада бізнес-омбудсмена — незалежна рівновіддалена інституція, створена для захисту бізнесу та просування належного врядування, працює з 2015 року під егідою Уряду України, міжнародних фінансових інституцій та бізнесу. Рада розглядає скарги підприємців щодо недобросовісної поведінки державних органів та допомагає врегулювати спори на досудовому етапі. 

Версія для друку