Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Майстер лісу з Житомирщини отримав відзнаку Ради національної безпеки та оборони України – нагрудний знак «Захиснику України»

18 Вересня 2023 • 16:23

Кіл-сть переглядів: 67

З перших днів війни лісівники ДП «Ліси України» показали справжню силу духу та стали на захист рідної землі. Їх руки, загартовані працею в лісі, тепер стискають автомати й кулемети, керують системами наведення гармат й танків та тримають пульти керування дронів. Нещодавно за особисту мужність і самовідданість під час виконання військових обовʼязків, було відзначено працівника філії «Бердичівське лісове господарство» Василя Сергійчука.

 

До війни Василь 17 років працював майстром лісу Любарського лісництва. В межах закріпленого обходу, а це понад 410 гектар, здійснював керівництво роботами зі створення лісових культур, лісовідновлення, збору насіння та проведення санітарно-оздоровчих заходів в лісі.

 

3 березня він був мобілізований до лав Збройних Сил України. Згодом його шлях продовжився у добре відомій 1-й окремій бригаді спеціального призначення імені Івана Богуна.

 

Бойове хрещення Василь пройшов під Яблунівкою на Чернігівщині. Під час одного з боїв на Новгород-Сіверському напрямку, разом з побратимами потрапив під інтенсивний обстріл, внаслідок чого отримав осколкове поранення в ногу. Після реабілітації повернувся у стрій. За наступні місяці війни встиг побувати на багатьох гарячих напрямках: Констянтинівка, Бахмут, Білогорівка, Вовчанськ, Волохівка, Новоолександрівка.

 

Як відзначає Василь, отримана відзнака – це велика честь для нього.

 

“Для мене найбільшою нагородою стане перемога України у цій війні та визволення кожного сантиметру землі – усіх окупованих міст і сіл, які чекають на повернення українського прапора”, – зауважив Василь.

 

 Наш захисник впевнений, що спільно з колегами зробив все можливе, щоб наблизити дату перемоги. Два тижні тому повернувся до роботи у лісі.

 

Версія для друку