Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На Житомирщині більше 700 осіб з інвалідністю отримали роботу у 2017 році

26 Грудня 2017 • 09:41

Кіл-сть переглядів: 369

За 11 місяців 2017 року на Житомирщині за сприяння служби зайнятості 712 людей з обмеженими фізичними можливостями отримали роботу. Завдяки такому показнику Житомирщина – шоста у всеукраїнському рейтингу з працевлаштування осіб з інвалідністю.

 

Про це повідомили під час круглого столу «Працевлаштування осіб з інвалідністю: актуальні проблеми та стратегія їх розв’язання в 2018 році», який відбувся в обласному центрі зайнятості за участю заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович та заступника голови – керівника  апарату Житомирської ОДА Олексія Ясюнецького.

 

За словами директора обласного центру зайнятості Галини Корінної, кількість звернень людей з інвалідністю до служби зайнятості щорічно зростає. За 11 місяців 2017 року допомоги у працевлаштуванні потребували 3003 особи.

 

Заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович під час обговорення стратегічних питань залучення до праці осіб з інвалідністю зробила акцент на соціальній відповідальності бізнесу й кожної людини.

 

«Право на працю – одне з ключових прав людини, яке має забезпечуватись незалежно від того, чи людина на візку, незряча, нечуюча чи має інші проблеми. Це можливість почувати себе гідно. Я переконана, що нормативні рамки – це дуже добре, але це правові зобов’язання. Важливий момент – внутрішні моральні правила людей», – сказала вона.

 

Учасниками круглого столу за результатами обговорення були напрацьовані пропозиції до міністерства соціальної політики щодо запровадження низки регулюючих та стимулюючих механізмів активізації та прискорення процесу працевлаштування осіб з інвалідністю. Йдеться, зокрема, про компенсацію роботодавцям, які працевлаштовуватимуть безробітних з числа осіб з інвалідністю та військовослужбовців, звільнених з військової служби після участі у проведенні АТО, у розмірі від 25% до 50% фактичних витрат на оплату праці таких працівників. 

 

1

 

2

 

2

Версія для друку