Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На Житомирщині обмежать доступ до кладовищ: не довозитиме громадський транспорт та патрулюватиме поліція

23 Квітня 2020 • 14:05

Кіл-сть переглядів: 974

Загальнонаціональний карантин вносить свої корективи у буденне життя кожного з нас. Проте варто задуматися, з якою метою введені обмеження та яка кінцева мета всіх цих заходів. Головне зберегти – життя людей.

 

На Житомирщині на поминальні дні будуть обмежувати доступ до кладовищ. Поліція патрулюватиме у посиленому режимі і до місць поховань не буде їздити громадський транспорт.

 

Про це розповів голова ОДА Віталій Бунечко під час зустрічі зі священнослужителями області сьогодні, 23 квітня.

 

«Закликаю всіх жителів області на поминальні дні утриматися від відвідування місць поховання своїх рідних та близьких. Навідатися до могил вже після завершення карантину. Дякую всім, адже на Великдень змогли дотриматися рекомендацій, тож варто і у поминальні дні обмежити відвідування кладовищ», – наголошує голова ОДА.

 

Також Віталій Бунечко звернувся до священнослужителів області з проханням спілкуватися з людьми та пояснювати їм про необхідність дотримання карантинних обмежень.

 

 «Аби не допустити скупчень людей на цвинтарях в поминальні дні, органи місцевого самоврядування мають обмежити доступ до кладовищ для відвідування. До цвинтарів не буде довозити громадський транспорт, також у ці дні будуть в посиленому режимі патрулювати поліцейські», – зазначає Віталій Бунечко.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині наразі вже 304 лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірусну інфекцію серед жителів області.

 

 «Сподіваюся на розуміння з боку жителів області. І закликаю перенести відвідування місць поховання близьких на інші дати. Від самосвідомості та дисципліни кожного залежить, коли закінчиться карантин. Залишайтеся вдома та бережіть себе і рідних», – наголошує голова ОДА.

 

Нагадаємо, що голова ОДА Віталій Бунечко звернувся до жителів області напередодні поминальних днів.

 

 

Версія для друку