Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Наше покоління напише нову історію України та Польщі, – Олексій Чернишов в інтерв’ю польському телеканалу

23 Червня 2022 • 17:37

Кіл-сть переглядів: 75

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов поспілкувався з журналістами польського телеканалу TVP. Зокрема, говорили про польсько-українське співробітництво, інвестиції в Україну та її майбутнє.

«Наше покоління напише нову історію України та Польщі. Упевнений, що передумовами нашої взаємодії є спільні цілі та цінності, а також взаємоповага та підтримка», – наголосив Олексій Чернишов.

Міністр зазначив, що після закінчення війни польські компанії, які інвестують в Україну, допоможуть відновити країну. За його словами, за останні два десятиліття Польща надзвичайно розвинулась, і досвід польських компаній буде надзвичайно корисним для відбудови України.

 

Крім того, очільник Мінрегіону розповів про роботу Міністерства щодо підготовки країни до опалювального сезону. Він зазначив, що внаслідок військових дій в Україні зазнали величезної шкоди житлова та інша інфраструктура, зокрема комунальна. Наразі Мінрегіон оцінює масштаби збитків та використовує зібрані дані для розробки плану відновлення. Відтак серед нагальних питань, над якими сьогодні працює міністерство є відновлення роботи інфраструктури теплопостачання та водопостачання на деокупованих територіях.

 

Повну версію інтерв’ю можна переглянути за посиланням https://bit.ly/3n8LlDG.

 

Версія для друку