Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Оголошено про прийом пропозицій громадськості до проєкту Програми комплексного відновлення території Житомирської області на 2023-2030 роки

07 Серпня 2023 • 14:55

Кіл-сть переглядів: 424

Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», «Про регулювання містобудівної діяльності», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в  Україні» (зі змінами), від 24 лютого 2022 року  № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», з метою відновлення і розвитку території Житомирської області видано  розпорядження  начальника Житомирської обласної військової адміністрації від 08.06.2023 №236 «Про Програму комплексного відновлення території Житомирської області на 2023-2030 роки» (далі – Програма), яким затверджено склад робочої групи із розроблення проєкту Програми, а також визначено термін прийому пропозицій громадськості до проєкту Програми.

 

Програма визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включає в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення території області. Програма має сприяти впровадженню таких сучасних підходів та практик розвитку регіонів, територіальних громад, населених пунктів та частин їх територій, як людиноцентризм та соціальна справедливість, раціональне просторове планування, забезпечення балансу розселення та розміщення робочих місць, стала міська мобільність, інклюзивність, енергоефективність, екологічність, збереження культурного розмаїття та національної пам’яті, а також відповідати Цілям сталого розвитку України на період до 2030 року, визначеним Указом Президента України від 30 вересня 2019 р. № 722.

 

Пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб в електронному або паперовому вигляді  та повинні містити: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина або найменування і місцезнаходження організації, підпис із зазначенням дати, контактний телефон.

 

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Пропозиції до проєкту Програми комплексного відновлення Житомирської області, подані після встановленого строку, не розглядатимуться.

 

Пропозиції прийматимуться до 1 вересня 2023 року, з наступним розглядом на черговому засіданні робочої групи. Жителі області можуть подавати пропозиції до Програми Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації на електронну адресу drr@drrdep.zht.gov.ua або на поштову адресу: 10014, м. Житомир, майдан С. П. Корольова, 12.

 

Контактна особа: Валентина Умінська (0412) 40-47-10.

Версія для друку