Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#Підсумки: Головне за тиждень в Поліському краю

24 Вересня 2023 • 19:44

Кіл-сть переглядів: 82

Здійснили інспекційну перевірку ходу робіт з облаштування інженерного захисту об’єктів критичної інфраструктури на Житомирщині. Маємо позитивну динаміку, на окремих об’єктах роботи ведуться чи не цілодобово. За підсумками перевірки Рада оборони Житомирщини прийняла низку рішень задля пришвидшення темпів виконання робіт та надання усієї необхідної допомоги з боку громад. Обговорили з військовими подальші кроки задля підвищення ефективності протиповітряного прикриття.

 На Житомирщині під головуванням Першого віцепрем’єр-міністра — Міністра економіки України Юлії Свириденко відбулася робоча зустріч з виробниками обладнання для дронів, яке може стати дуже корисним при очищенні нашої землі від вибухонебезпечних предметів. Житомирщина має багато напрацювань у галузі БПЛА: кваліфіковані інструктори, досвідчені пілоти, власна розробка та виробництво. Все це робить нашу область перспективною для розвитку промислового виробництва безпілотників.

Житомирщину відвідав великий друг України, відомий меценат та благодійника зі США Говард Баффет, який також опікується й проблемою гуманітарного розмінування. Юлія Свириденко презентувала пілотний проєкт з розмінування на Житомирщині. Вперше для розмінування ділянки лісу в Народицькій громаді на відкритому аукціоні залучено приватного оператора. Цей приклад має відкрити новий ринок послуг та сприятиме пришвидшенню розмінування тисяч квадратних кілометрів наших земель.

 Віталій Бунечко зустрівся з начальницею Західного міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби Ольгою Смалій.

Обговорили заходи з розвитку Інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS) та її впровадження в органах державної влади. Згадали й впровадження єдиних підходів в оплаті праці та дієвої системи мотивації державних службовців.

До Дня рятівника у Житомирі відкрили реконструйовану будівлю пожежного депо для аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Відтепер наші рятувальники матимуть повністю облаштоване під специфіку своєї роботи приміщення. В липні цього року завдяки ДСНС України та Житомирській обласній військовій адміністрації були виділені додаткові кошти на придбання меблів, внутрішнє облаштування, закупівлю обладнання та інженерної техніки. Особовий склад та техніка підрозділу вже залучалися і продовжує залучатися для проведення аварійно-рятувальних та невідкладних робіт в тому числі на завалах, ДТП, на територіях деокупованих областей та наближених до лінії зіткнення; працювали на Херсонщині, забезпечували технічною водою громадян на Дніпропетровщині. На території Харківщини та Донеччини допомагали військовим в облаштуванні фортифікаційних споруд за допомогою важкої інженерної техніки. Навіть зараз декілька одиниць важкої техніки та особовий склад виконують завдання на Херсонщині.

Версія для друку