Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Попри війну, такі небезпечні хвороби, як туберкульоз та ВІЛ-інфекція/СНІД нікуди не зникли, — Наталія Остапченко

24 Березня 2023 • 15:31

Кіл-сть переглядів: 346

Сьогодні, 24 березня, перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко долучилася до чергового засідання обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 

Учасники засідання розглянули низку питань, зокрема про:

 

здійснення профілактичної роботи, щодо попередження соціально значущих захворювань серед суб’єктів пробації за результатами 2022 року;

 

епідеміологічну ситуацію з ВІЛ-інфекції, надання послуг з тестування на ВІЛінфекцію за результатами 2022 року;

 

стан захворюваності на туберкульоз, проблемні питання за результатами 2022 року;

 

проведення заходів щодо здорового способу життя у молоді впродовж 2022 року;

 

затвердження плану роботи обласної ради з координації лій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2023 рік.

 

Заслухавши і обговоривши доповіді та інформацію членів Ради, присутніх та запрошених на засідання, Рада відмічає, проблема туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в області, залишається досить серйозною, і з роками актуальність її не зменшується.

 

Для формування потужної відповіді є важливим об’єднання зусиль органів державної влади та територіальних громад на місцях, закладів охорони здоров’я, соціальних установ та громадських організацій.

 

За результатами засідання обласна рада з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу доручила начальникам районних військових адміністрацій посилити проведення заходів, спрямованих на своєчасне виявлення випадків губеркульозу та ВІЛ-інфекції серед осіб з груп підвищеного ризику захворювання, серед внутрішньо переміщених осіб та населення районів, а також активізувати інформаційно-комунікаційну роботу з населенням з питань запобігання захворювання на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію.

 

 

Версія для друку