Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Профільтех Житомир — переможець відкритого кубку України з баскетболу 3х3 у Маріуполі

01 Жовтня 2020 • 11:54

Кіл-сть переглядів: 175

26 вересня у Маріуполі відбувся Відкритий Кубок України з баскетболу 3х3. 22 команди взяли участь в турнірі, призовий фонд якого становив 60 тисяч гривень.

Як повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, переможцем турніру стала досвідчена команда Профільтех Житомир (Сергій Юрченко, Дмитро Кравченко, Роман Дмитренко, Микита Данило Марків), яка у запеклому фіналі перемога господарів змагань маріупольську команду Єгор Крід (Сергій Агальцев, Микита Бібіков, Іван Єрьомін, Максим Лук’янов) — 21:20.

MVP турніру було визнано кандидата до національної збірної України, бігмена Профільтех Житомира Сергія Юрченка. Третє місце посіла команда NMSK (Андрій Кобець, Олександр Шашков, Владислав Лисаненко, Олександр Семенов), яка у грі за третє місце здолала колектив Енергодарський Стиль — 20:18.

Переможець турніру отримав грошову винагороду у розмірі 30 тис. грн, фіналіст — 20 тис. грн, а “бронзовий” призер виграв 10 тис. грн.