Реалізуй свій потенціал: Топ-можливостей тижня
06 Травня 2019 • 14:02
Кіл-сть переглядів: 147
Обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики 2030
Міністерство молоді та спорту у партнерстві з ЮНІСЕФ в Україні та експертною компанією Pro.mova продовжує роботу щодо розроблення Стратегії розвитку державної політики у молодіжній сфері до 2030 року, орієнтованої на пошук і впровадження більш ефективних механізмів по роботі з молоддю, для молоді та за участі молоді.
Організаторами буде відібрано 10 представників з кожного регіону, яким буде повідомлено про їх участь електронною поштою. В листі також буде зазначено точне місце та час проведення заходу.
Дедлайн подачі заявок – 8 травня.
Заповнити заявку та дізнатися деталі ТУТ.
Фонд Віктора Пінчука шукає інтерна
Фонд Віктора Пінчука шукає інтерна у департамент комунікацій на час підготовки та проведення 16-ї Щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), яка проходитиме 12-14 вересня 2019 року у Києві!
Вимоги:
- знання MS Office;
- освіта/попереднє стажування у PR/медіа/комунікаціях буде перевагою;
- обов’язково високий рівень володіння англійською мовою.
Обов’язки:
- допомога в інформаційному супроводі заходу;
- комунікації зі ЗМІ;
- участь у підготовці PR-текстів;
- допомога команді під час проведення Форуму.
Умови:
- термін участі в проекті: червень – вересень 2019 року;
- позиція оплачувана;
- повний робочий день.
Мотиваційний лист та резюме просимо надсилати на адресу press@pinchukfund.org з темою «інтерн YES у департамент комунікацій».
Конкурс найкращих практик молодіжної роботи – 2019
З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні започаткували в 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.
До участі у конкурсі в 2019 році запрошуються учасники та учасниці, які мають успішні практики в наступних сферах молодіжної політики:
- участь молоді в процесах демократизації (забезпечення відкритості, прозорості, підзвітності органів влади, просування порядку денного демократичних реформ на рівні громади);
- освіта та просвітницька діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві;
- розвиток механізмів забезпечення участі молоді в житті громади;
- підтримка молодіжних проектів та ініціатив;
- розвиток молодіжних громадських організацій;
- волонтерство;
- змістовне дозвілля для молоді та молодіжне таборування;
- інклюзивний розвиток (включення вразливих груп молоді);
- сталий розвиток та екологія;
- інше.
Якщо у вас є успішний досвід молодіжної роботи, будь ласка, в загальних рисах викладіть інформацію за формою. Опис Вашої практики не обов’язково має бути написаний бездоганно.
Кінцевий термін подачі – 1 серпня 2019 року.
Деталі – https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-najkraschyh-praktyk-molodizhnoji-roboty-2019
Міжнародний проект Language Exchange Camp
Перша реалізація LECamp відбулася влітку 2017 року, і на сьогоднішній день проект об’єднав людей з 19 країн світу!
Протягом 7 днів учасники вчаться долати мовний бар’єр, дізнаються про культури один одного і знаходять багато нових друзів з різних країн світу
Умови участі: знання англійської мови на рівні мінімум А2.
Табір буде проходитити в серці Карпат в Івано-Франківській області. Учасники будуть проживати у старовинному гуцульському будинку, переобладнаному зсередини у сучасний хостел.
Дедлайн подачі заявок: 15 липня 2019 року.
Деталі – https://mail.ukr.net/desktop#msglist/f0/p0
Літня школа «Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні»
Інститут лідерства та управління та Кафедра філософії УКУ запрошують на літню школу «Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні». Це 8 насичених днів у мальовничому куточку України – смт Славське, проведені разом із публічними інтелектуалами, серед яких: Валерій Пекар, Ярослав Грицак, о. Андрій Зелінський.
Що таке демократія і сучасні демократичні процеси? Що таке цілісне лідерство? Якими є вектори розвитку українського суспільства? Якою є роль медіа у цьому процесі? Основні теми, що будуть розкриті в часі проведення школи.
Учасники обираються на умовах конкурсного відбору. Для цього потрібно:
- Заповнити реєстраційну анкету
- Написати мотиваційне есе, в якому поcнити, якого лідерства потребує Україна (900-1500 слів).
Останній термін подання анкети – 15 травня 2019 р.
Учасниками школи можуть бути тільки повнолітні особи (18+).
Участь у школі безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування. Проїзд до місця локації учасники Літньої школи оплачують самостійно.
Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс організовується у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Більше інформації про Конкурс 2019 року читайте у буклеті http://www.slg-coe.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/web_2019-03-28_Kraschy-praktuku_2019_210X297.pdf
Заявки приймаються до 9 серпня.
Додаткову інформацію з усіх питань Конкурсу можна отримати за тел.: (044) 590 47 76 та (044) 303 99 16.