Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Студентство – це рушійна сила змін та реформ у країні, — Юрій Денисовець

24 Листопада 2022 • 17:03

Кіл-сть переглядів: 94

Сьогодні, 24 листопада, у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася робоча зустріч з представниками Української студентської ліги.

 

До зустрічі долучилися заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець та директорка Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Наталія Осипович.

 

Під час зустрічі учасники обговорили з амбасадорами ліги активізацію студентського руху в регіоні, питання партнерства студентської спільноти з владою та бізнесом, створення осередку Української студентської ліги в області.

 

«Саме студенти в усі часи були ініціаторами прогресивних перетворень у суспільстві. Вони – одні з перших, хто став на барикади на захист європейських цінностей у часи Революції Гідності та вступив до лав Збройних сил України на захист незалежності у боротьбі проти росії», — підкреслив Юрій Денисовець.

 

Заступник начальника ОВА також додав, що на майбутнє заплановано реалізацію надважливих проєктів, що доповнять молодіжну політику Житомирщини: поєднання працевлаштування та навчання, об’єднання зусиль студентських волонтерських штабів тощо.

 

«Переконався, що гасло «Творимо кращий час» не просто слоган організації, а наратив, який є поштовхом для спільних гарних справ. Впевнений, що маємо допомогти та підтримати молодь у такий непростий час. Адже саме молодь – майбутнє країни, що змінює світ на краще!», — підсумував Юрій Денисовець.

 

Нагадаємо, що творча молодь Житомирщини може долучитися до фестивалю-конкурсу «Закарбовані майданом».

 

Довідково. Українська студентська ліга – організація, що об`єднує понад 50 закладів вищої освіти України та налічує більше 600 тисяч членів, утворена для підтримки молоді, представництва інтересів спільноти, просування студентських ініціатив та проєктів.

 

Версія для друку