Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола, — Держкомтелерадіо України

23 Червня 2022 • 12:01

Кіл-сть переглядів: 41

Державний комітет телебачення і радіомовлення України до 10 серпня 2022 року приймає публіцистичні твори на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

 

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

 

На здобуття Премії до 10 серпня 2022 року подаються:

 

– клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;

 

– примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

 

– копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

 

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

 

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу tno@comin.gov.ua

 

З Положенням про Премію можна ознайомитися на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

Версія для друку