Цьогоріч маємо оздоровити не менше дітей, ніж у 2017 році, – Ігор Гундич
10 Квітня 2018 • 06:58
Кіл-сть переглядів: 245
До кінця цього тижня голови РДА мають подати інформацію щодо кількості дітей, які планують оздоровити у 2018 році, і відповідно кошти, які передбачать на це у бюджетах. Адже цього року кількість дітей в області, які оздоровлюватимуться за бюджетні кошти, має бути не менше, ніж у 2017.
На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час наради з керівниками РДА 6 квітня.
«У минулому році ми за бюджетні кошти оздоровили майже 25 тисяч дітей. Цього року має бути не менше. Підійдіть до цього питання серйозно та відпрацюйте його з головами ОТГ. Даю вам для цього тиждень і до наступної п’ятниці (ред. – 13 квітня) маєте надати мені інформацію з кожного району, з якими головами ОТГ ви домовились, скільки коштів передбачаєте у бюджетах, яка кількість дітей буде оздоровлена», – поставив завдання Ігор Гундич.
За словами заступника голови ОДА Ярослава Лагути, впродовж останніх років збільшувалась кількість дітей, які оздоровлювались, і відповідно фінансування.
«Станом на квітень кошти на оздоровлення дітей передбачені у бюджетах всіх міст обласного значення та 17 районів. У Коростишівському, Олевському, Попільнянському, Радомишльському, Пулинському районних бюджетах кошти на це не передбачені. У 21 об’єднаній територіальній громаді кошти на оздоровлення і відпочинок взагалі не виділялись», – зазначив Ярослав Лагута.
Окрім цього, керівники районів мають проінвентаризувати заклади, в яких оздоровлюються та відпочивають діти. Адже традиційно у травні робоча група перевірятиме дитячі заклади – вони мають відповідати санітарним, пожежним та іншим нормам.
Нагадаємо, що Ігор Гундич перед вихідними дав порцію натхнення керівникам районів.
Довідково: У 2017 році оздоровленням і відпочинком з різних джерел фінансування охопили понад 42 тисячі дітей області. За бюджетні кошти – обласного та інших місцевих бюджетів охоплено оздоровленням і відпочинком 24820 дітей.
В оздоровчому сезоні 2017 року в області працювало 316 закладів оздоровлення та відпочинку, у т.ч. 14 закладів оздоровлення та 302 табори з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів.