Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віктор Градівський долучився до селекторної наради з питань підтримки внутрішньо переміщених осіб

06 Липня 2022 • 17:06

Кіл-сть переглядів: 94

Сьогодні, 06 липня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук відбулася селекторна нарада щодо питань, пов’язаних з виплатою грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам.

 

Від Житомирської обласної військової адміністрації до наради долучилися заступник начальника ОВА Віктор Градівський та директор Департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Грищук.

 

Учасники розглянули ряд проблемних питань, зокрема про:

 

тривале очікування на виплату допомоги ВПО;

 

необхідність доопрацювання мобільного додатку «Дія» для ВПО;

 

недостатню проінформованість ВПО про порядок та умови отримання грошової допомоги від держави та міжнародних організацій.

 

За інформацією Департаменту соціального захисту наслення Житомирської ОВА, до органів соціального захисту населення РВА (виконавчих комітетів міських рад) тa уповноважених осiб територіальних громад та ЦНАП за отриманням довiдки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи звернулося 98,6 тис. осіб.

 

Допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам (для осіб з інвалідністю та дітей – 3,0 тис. грн; для інших осіб – 2,0 тис. грн) за березень-червень поточного року нараховано 67,5 тис. одержувачам на суму 516,8 млн грн.

 

З інформацією про отримання внутрішньо переміщеними особами грошової допомоги можна ознайомитися на офіційному вебсайті ОВА за посиланням, а також звернутися до Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, районних органів соціального захисту та ЦНАПів.

 

 

Версія для друку