Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віктор Градівський взяв участь у міжнародній відео-конференції «Захист прав дітей під час війни. Ризики, потреби, можливості»

31 Травня 2023 • 17:13

Кіл-сть переглядів: 179

Сьогодні, 31 червня, у Житомирській ОВА відбулася міжнародна відео-конференція на тему: «Захист прав дітей під час війни. Ризики, потреби, можливості». Участь у заході взяв заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк, представники профільних структурних підрозділів облвійськадміністрації, громадських організацій, а також діти з інвалідністю від 5 до 10 років.

 

Захід відбувався за участі Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою.

 

Учасники заходу обговорили низку важливих питань, а також представники Попаснянського центру комплексної реабілітації «Лелека», який через повномасштабну збройну агресію рф проти України релокований до Житомирщини, організували для дітей майстер клас з малювання.

 

Присутні діти — переселені з різних регіонів України, діти військовослужбовців та інші, які опинилися у складних життєвих обставинах. Також під час заходу вони отримали подарунки.

 

Версія для друку