Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Встигніть додати свою ініціативу про надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни до збірки-публікації

30 Січня 2023 • 12:07

Кіл-сть переглядів: 83

Команда ГО «Вектор прав людини»  у 2022 році запустила «Лінія психологічної та правової допомоги від ГО «Вектор прав людини» як реакцію на наслідки повномасштабного вторгнення РФ на територію України. На перших етапах вона мала назву «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що відображала нашу основну цільову аудиторію. Робота розпочалась 12 квітня. Згодом реагуючи на запити, що ми отримували ми розширили коло людей, яким надаємо допомогу, адже кількість потерпілих від війни, на жаль, щодень збільшується.

 

Команда ГО «Вектор прав людини»  у 2022 році запустила «Лінія психологічної та правової допомоги від ГО «Вектор прав людини» як реакцію на наслідки повномасштабного вторгнення РФ на територію України. На перших етапах вона мала назву «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що відображала нашу основну цільову аудиторію. Робота розпочалась 12 квітня. Згодом реагуючи на запити, що ми отримували ми розширили коло людей, яким надаємо допомогу, адже кількість потерпілих від війни, на жаль, щодень збільшується. Детальніше про нашу лінію допомоги можна дізнатись за посиланням: https://hrvector.org/podiyi/22-12-13-newhl та на нашому сайті у розділі «Новини» — https://hrvector.org/podiyi/

 

За час нашої роботи ми вкотре переконались, що дуже важливо об’єднувати зусилля для найкращої допомоги людям та показувати світу та одне одному приклади як знаходити виходи зі складних життєвих обставин, в яких ми всі опинились. Дякуємо нашим колегам(-жанкам) та партнерам, які були з нами в різні етапи цього шляху.

 

Підготовлено опитувальник, що містить запитання, які допоможуть ПІДГОТУВАТИ ПУБЛІКАЦІЮ, у якій планується зібрати досвіди різних ініціатив про надання онлайнової психологічної та правової допомоги.

 

  • Публікація видаватиметься двома мовами: українською та англійською та поширюватиметься в Україні та закордоном.

 

НАВІЩО?

 

Забезпечити кращу допомогу людям, які постраждали від війни в Україні, наприклад, лінкуванням до різних ініціатив;

 

Можливість для різних ініціатив знайти партнерів для співпраці в Україні та закордоном;

 

Поширити свій досвід в Україні та закордоном;

 

Генералізувати та зберігти свій досвід допомоги;

 

Шукати спільні рішення в умовах нових викликів, що постають у роботі.

 

ЯК?

 

Заповніть, будь ласка, форму за посиланням: https://bit.ly/3QOQfnw

 

КОЛИ?

 

Публікація планується до виходу у лютому 2023 року, тому дуже просимо вас заповнити опитувальник до 31 січня включно.

 

ПРО КОГО?

 

У публікації буде висвітлена інформація про онлайнові / гарячі лінії психологічної та правової допомоги, які надавали та надають допомогу у зв’язку з війною РФ проти України. Така лінія може бути окремим проєктом громадського об’єднання, напрацюванням ініціативної групи, діяти в межах державного органу чи органу місцевого самоврядування. Лінія може бути створена як до 24 лютого 2022 року, так і після, головне, щоб допомога надавалась в поточних умовах з моменту повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Лінія може надавати тільки психологічну, тільки правову допомогу, ту і ту разом, а також поряд з цим забезпечувати іншу допомогу.

Версія для друку