Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#ЗдороваНація: спортсмен із Житомирщини став бронзовим призером Кубку України з армрестлінгу

20 Грудня 2022 • 16:01

Кіл-сть переглядів: 230

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, з 14 по 18 грудня 2022 року в селищі Воловець на Закарпатті відбувся Кубок України з армрестлінгу. Захід проводиться вже третій рік поспіль.

Цьогоріч у  змаганнях взяв участь 191 спортсмен із 19 областей України.

Категорії були численними, поєдинки видовищними та емоційними, за столом, не поступаючись одне одному, конкурували молодість та досвід. Кожен спортсмен виклався на повну та отримав незабутні враження від власної боротьби та, спостерігаючи за перебігом змагань.

Абсолютним переможцем на ліву руку став Вадим Стецюк (Тернопільська область), здолавши в напруженому поєдинку Ігора Пасєку (Тернопільська область), який посів друге місце. Бронзовим призером став Микола Ковбаса (Житомирська область).

На праву руку чемпіоном абсолютної категорії став Пасєка Ігор (Тернопільська область), а Греченюк Роман (Київська область) посів друге місце, бронзу здобув Чуєнко Денис (Черкаська область).

За підсумками боротьби, маємо такі результати в командному заліку:

I місце здобула команда Полтавської області;

II місце за Житомирською областю;

III вибороли спортсмени Львівської області.

Житомирська ОВА вітає спортсменів та їхніх тренерів!

Нагадаємо, що спортсмени Житомирщини вибороли 7 медалей на змаганнях із триатлону.