Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Житомирщина приєдналася до грантової програми «ВідновиДІМ»

20 Листопада 2023 • 17:00

Кіл-сть переглядів: 82

Майже рік реалізується програма Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ». Її метою є фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

 

«ВідновиДІМ» – повністю грантова програма, яка реалізовується за рахунок Європейського Союзу й поки що діятиме у чотирьох регіонах України: Київській, Житомирській, Чернігівській і Сумській областях.

 

Взяти участь можуть об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що створені та діють відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29 листопада 2001 року № 2866-III.

 

Зокрема, фінансування за програмою надається виключно на витрати, пов’язані з виконанням таких видів робіт:

 

заміна або ремонт пошкоджених світлопрозорих огороджувальних конструкцій (віконних блоків або/та блоків балконних дверей, зовнішніх дверей);

 

ремонт пошкоджень фасадів будівлі;

 

ремонт пошкоджень покриття будівлі;

 

ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж.

 

Отримані кошти можуть бути використані як для здійснення відповідних будівельних робіт, так і для придбання матеріалів та обладнання, необхідних для виконання таких робіт.

 

Докладніше про умови програми читайте за посиланням.

 

Довідково. Наразі в Житомирській області рахується 4 814 об’єктів, пошкоджених внаслідок російської збройної агресії, з яких 2 694 вже відновлено.

 

Версія для друку