Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

ЗНО-2021 на Житомирщині: 11 тисяч учасників сьогодні будуть проходити тестування з історії України

04 Червня 2021 • 10:31

Кіл-сть переглядів: 82

Для участі в тестуванні з історії України по Житомирській області зареєструвалось 10627 учасників. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Житомирської ОДА.

 

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання задіяно 40 пунктів у 8 освітніх округах: міста Житомир, Бердичів, Новоград-Волинський, Коростишів, Олевськ, Овруч та Малин.

 

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10:50.

 

Тестування розраховано на 150 хвилин. Тест налічує 60 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали.

 

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з усіх предметів відбудеться не пізніше 30 червня 2021 року.

 

Випускники, які не зможуть узяти участь в основній сесії, зможуть зареєструватися для проходження ЗНО у додаткову сесію, яка відбудеться з 29 червня до 14 липня. Тестування з історії України у додаткову сесію відбудеться 12 липня 2021, а результати додаткової сесії будуть розміщені до 23 липня 2021 року.

 

По Україні на тестування з історії України зареєструвалося майже 299 тисяч осіб. Для учасників створено 1 262 пункти тестування.

 

Житомирська ОДА бажає кожному учаснику та учасниці показати свій найкращий результат на ЗНО.

 

Історія – це наука, яка вивчає минуле людства, покладаючись при цьому на письмові та матеріальні свідчення минулих подій.

 

У школах нам кажуть, що історію треба вчити, аби не повторювати помилок у майбутньому, по-іншому кажучи, історію варто вчити для того, аби брати приклади з минулого і втілювати їх у майбутньому.

 

На законодавчому рівні прописано: «знати і розуміти сутність історії як процесу, науки та живої пам’яті, можливість співіснування різних думок щодо однієї історичної події світової та української історії, місце України в сучасному світі, характерні риси, особливості, значення та наслідки подій, явищ і процесів в історії доби, уміти використовувати історичні події для пояснення явищ і процесів, самостійно здобувати з різних джерел інформацію з історії…»  (постанова КМУ від 23 листопада 2011 р. № 1392 Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти).

Версія для друку