Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Робота законних АЗС сприяє збільшенню надходжень до місцевих бюджетів, – Володимир Федоренко

19 Лютого 2020 • 17:06

Кіл-сть переглядів: 241

На цьому наголосив перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко сьогодні, 19 лютого, під час засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області.

 

«Завдяки проведенню перевірок припинили діяльність 29 нелегальних автозаправних станцій. Робота законних АЗС сприяє збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.  Це працевлаштування людей, офіційна заробітна плата, податки, які спрямовуються на розвиток соціальної інфраструктури», – зазначив Володимир Федоренко.

 

За інформацією Головного управління Державної податкової служби в області, вже на 74% збільшилися надходження від легальних АЗС. 437 тис. грн отримали у січні 2020 року від видачі ліцензій.

 

Перший заступник голови ОДА наголосив, що перевірки незаконних автозаправних станцій мають продовжуватися. Варто слідкувати за тим, аби вже закриті АЗС не відновили свою діяльність без відповідних на це документів.

 

Нагадаємо, що 18 лютого Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з регіонами, на якій піднімали питання легальної діяльності АЗС. Глава Уряду наголосив, що це не тимчасові перевірки, а реальність. Автозаправні станції можуть працювати лише маючи дозвільні документи на здійснення своєї діяльності.

 

Також під час засідання Центру заступник начальника слідчого управління ГУНП в Житомирській області Олексій Хробуст повідомив, що у Малині відкрито кримінальне впровадження за фактом підробки ліцензії на роздрібну торгівлю пальним.

 

У Житомирській області працює «гаряча лінія» – кожен, хто має інформацію про діяльність нелегальних АЗС, може повідомити про це за номером телефону (0412) 47-46-33.

 

Довідково. В області здійснили перевірку 246 об’єктів, у тому числі:

припинено діяльність – 29 АЗС;

складено адміністративних протоколів – 12;

розпочато кримінальних проваджень – 18;

вилученого пального 10 тонна на суму – 2,4 млн грн;

накладено арешт на пальне – 26,4 тонни;

нараховано штрафних та фінансових санкцій – 6,2 млн грн;

вилучено обладнання на суму – 2,6 млн грн.

 

Версія для друку