Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Телефонний довідник

15 Січня 2015 • 09:11

Кіл-сть переглядів: 14 112

Посада

Прізвище, ім’я,

по батькові

Телефони

міської

АТС

Начальник обласної військової

адміністрації

БУНЕЧКО

Віталій Іванович

 41-34-90 

Приймальня

ГРИЩУК

Ольга Володимирівна

41-34-90

47-08-23

Перший заступник начальника

обласної військової адміністрації

ОСТАПЧЕНКО

Наталія Віталіївна

41-81-63

Приймальня

 

41-34-83

Заступник начальника 

обласної військової адміністрації

ГРАДІВСЬКИЙ

Віктор Михайлович

41-33-06

Приймальня

 

47-08-24

Заступник начальника

обласної військової адміністрації

ФЕДЬКО

Олександр Олександрович

47-08-24

Приймальня

 

47-08-24

Заступник начальника

обласної військової адміністрації

ДЕНИСОВЕЦЬ

Юрій Миколайович

47-08-32

Приймальня

 

47-08-32

Керівник апарату

обласної військової адміністрації

 ШАРВАРКО

 Олег Борисович

41-89-35

Приймальня

 

47-08-32

Патронатна служба

Керівник служби

ІВАСЕНКО

Олександр Сергійович 

47-08-78

Радник голови

СТРІЛЕЦЬКИЙ

Максим Леонідович 

 

Радник голови

ТОЛОЧКО

Іван Михайлович

41-81-63

Радник голови

КЛИМЕНКО

Юрій Юрійович

 

Радник голови

ЯЦКОВ

Сергій Миколайович

 

Прессекретар голови

МЕЛЬНИК

Юрій Сергійович

47-11-77

Помічник голови

Управління з питань організаційної роботи, взаємодії з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади

Начальник управління 

БАБИЧ

Олександр Сергійович

47-11-00

Відділ взаємодії з органами місцевого самоврядування

та органами виконавчої влади

Заступник начальника управління –

начальник відділу 

ПОЛІЩУК

Ольга Анатоліївна

47-11-17

Головний спеціаліст

з правових питань

ВИШНЕВСЬКА

Анастасія Аскольдівна

47-10-61

Головні спеціалісти:

ЖУРАВЛЬОВ

Дмитро Олександрович 

47-12-35

 

ОЛІЙНИК

Сергій Ігорович

47-10-61

Відділ організаційного та протокольного забезпечення офіційних заходів

Начальник відділу

ГРИБУК

Світлана Олегівна 

47-11-17

Головні спеціалісти:

ВОЙТЕНКО

Оксана Вікторівна 

47-12-50

 

КРУШИНСЬКИЙ

Олександр Петрович 

47-12-91

 

РАССАДКІН

Михайло Олегович

47-12-12

Служба управління персоналом 

Керівник служби

СІКАН

Ірина Анатоліївна

47-09-15

Головні спеціалісти:

   
 

ВАСЯНОВИЧ

Ірина Антонівна

47-11-12

 

ВЛАСЮК

Олена Миколаївна

47-11-12

 

САВЕНКО

Маргарита Валентинівна 

47-11-12

Провідний менеджер з персоналу

 

47-09-90

Юридичне управління

Начальник управління

ДЕМИДЧУК

Ірина Володимирівна

42-20-32

Відділ нормативно-правової роботи

Начальник відділу

ВЛАСЮК

Валентина Павлівна

47-11-92

Головні спеціалісти:

КОЗАЧЕВСЬКА

Марина Миколаївна

47-10-41

Провідний спеціаліст

СІДОРОВ

Богдан Павлович

47-10-41

Відділ претензійно-позовної роботи 

Начальник відділу

ШАКАЛОВ

Андрій Вікторович

47-13-39

Головні спеціалісти:

   
 

ОСАДЧУК

Кароліна Олександрівна

47-10-41

     

Відділ роботи із зверненнями громадян

Начальник відділу

ХОМЕНКО

Тетяна Григорівна

47-09-39

Заступник начальника 

МОЙСІЄНКО

Людмила Юріївна

47-14-71

Головні спеціалісти:

   
 

КОВАЛЬЧУК

Тамара Миколаївна

47-13-40

 

РЯБЧУК

Наталія Леонідівна

47-10-54

 

СЛОВАЧЕВСЬКА

Ольга Миколаївна

47-13-40

Провідні документознавці: 

   
 

МОРОЗОВСЬКА

Марина Григорівна

47-09-04
 

МАКСИМОВИЧ

Тетяна Олександрівна

47-09-04

 

КРОПАЧЕВА

Наталія Юріївна

47-10-54

 

ВАКУЛЕНКО

Оксана Андріївна

47-12-21

«Гаряча лінія» 

 

42-02-02

     

Відділ документообігу та контролю

В.о. начальника відділу

ШМИРОВА

Анастасія Дмитрівна

47-10-07

Заступник начальника

ГРИЦЕНКО

Оксана Анатоліївна

47-09-60

Головні спеціалісти:

   
 

ДЯЧЕНКО

Надія Антонівна 

47-09-55

 

ЛІПАНОВА

Алла Яківна 

47-08-57

 

МАКСИМЕНКО

Тетяна Антонівна

47-08-57

47-11-09

факс

 

ОМЕЛЬЧУК

Марія Володимирівна

47-08-57

Спеціаліст

ПАШКОВСЬКА

Ольга Петрівна

47-08-57

Головний спеціаліст

з питань контролю

БРОНІЦЬКА

Тамара Михайлівна 

47-08-46

Провідний спеціаліст

з питань контролю

ЛІСНЕВСЬКА

Тетяна Василівна

41-81-63

Провідні консультанти:

   
 

ВОЙНАЛОВИЧ

Анна Валеріївна

47-08-32

 

ЛЕВЧЕНКО

Дар’я Ігорівна

47-09-60

 

ЛЮБАРЧУК

Яніна Миколаївна

47-08-24

 

ОХРІМЧУК

Ольга Василівна

47-08-46

 

САРНО

Дар’я Андріївна

47-08-32

 

КУЦ

Павло Романович

47-08-24

 

КОРУД

Ганна Василівна

47-09-60

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців

 

Начальник відділу

ХРИСТИЧ

Наталя Геннадіївна 

47-09-89

Головні спеціалісти:

СЕМЕНІЙ

Алла Володимирівна 

47-11-69

 

КОТВІЦЬКИЙ

Андрій Олександрович

47-11-69

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Начальник відділу –

головний бухгалтер

КАРАВАНЕНКО 

Надія Василівна 

47-11-20

Заступник начальника

ТИМОШЕНКО

Людмила Валеріївна

47-11-20

Головний спеціаліст

з питань публічних закупівель

ФЕЩЕНКО

Інна Юріївна

47-11-20 

Провідний бухгалтер

КУЛИКІВСЬКА

Наталія Анатоліївна

47-11-20

Провідний інспектор

БІЛЕНЬКИЙ

Максим Петрович

47-12-02

Сектор господарського забезпечення

Завідувач сектору

КИРИЛОВ

Олег Володимирович

47-12-02

Провідний інспектор

МАЛЬКОВСЬКА

Інна Володимирінва

47-12-02

Відділ інформаційних технологій та захисту інформації

Начальник відділу 

ОСАДЧУК

Костянтин Борисович

47-12-95

Заступник начальника

РАЙКОВСЬКИЙ

Богдан Русланович

47-12-95

Провідний інженер-програміст

ГРИЩЕНКО

Віталій Валерійович 

47-12-95

Провідний інженер-програміст

ЛЕБЕДИНЕЦЬ

Марія Віталіївна

47-12-95

 

Сектор мобілізаційної роботи 

Завідувач сектору 

ХРОМОВА

Вікторія Дмитрівна 

47-11-66

Головний спеціаліст

СКАЛЬСЬКА

Лариса Геннадіївна

47-11-66

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції,

взаємодії з правоохоронними органами

Завідувач сектору

ХАБЧУК

Олег Матвійович

47-12-76

Головний спеціаліст

   
 

Головний спеціаліст з питань

режимно – секретної роботи

БЄЛЯКОВА

Наталія Ігорівна

47-09-10

 

   

Представник Урядового уповноваженого

з прав осіб з інвалідністю в облдержадміністрації

КОВАЛЮК

Неля Дмитрівна

 

Довідкові телефони

Черговий біля входу

в адмінбудинок:

   
 

майдан імені С.П.Корольова, 1

47-11-95

 

майдан імені С.П.Корольова, 3/14

47-01-33

 

майдан імені С.П.Корольова, 12

47-31-76

 

вул. Мала Бердичівська, 25

47-01-33

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Департамент агропромислового розвитку

та економічної політики

Директор

Приймальня

АРЕНДАРЧУК

Наталія Петрівна

42-19-82

47-38-83

Заступник

Заступник

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці, зайнятості та срціального діалогу

Канцелярія

ШПОНАРСЬКА

Ірина Леонтинівна

ДОБРИНСЬКА

Ніна Кантіївна

ЦІЛЬОРА

Тетяна Олександрівна

42-20-33

42-13-78

42-24-85

42-22-56

42-14-12

Департамент фінансів

Директор

ВЕНЦЕЛЬ

Віктор Тарасович

42-20-44

Приймальня

 

42-22-92

Заступник директора

– начальник управління

ТУРСЬКИЙ 

Вадим Валентинович

42-20-37

Заступник директора

– начальник управління

КИРИЧЕНКО

Наталія Андріївна

42-20-56

Департамент соціального захисту населення  

Директор

ГРИЩУК

Олена Анатоліївна

47-01-06

Приймальня

 

47-00-88

 

ПАВЛЮК

Василь Петрович

47-01-54

Заступник 

БОЙМ

Світлана Миколаївна

42-16-36

Департамент регіонального розвитку

Директор

ХОМЕНКО

Інна Вікторівна

40-47-08

Приймальня

 

40-47-08

Заступник директора Департаменту – начальник управління впровадження проєктів будівництва

СОРОКІН

Сергій Борисович

40-47-01

Заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку та містобудівного кадастру

МЕДИНСЬКИЙ

Віктор Христофорович

40-47-12

Начальник управління ЖКГ, енергетичного менеджменту та енергозбереження

ВАРЕМА

Тетяна Никифорівна

40-47-17

Завідувач сектору документообігу

ОСІПЧУК

Оксана Ігорівна

40-47-16

Управління культури та туризму

Начальник

ДУШКО

Анатолій Олександрович

42-11-51 

     

Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту

Начальник

КОЗЛОВЕЦЬ

Сергій Миколайович

 42-11-51

     

Відділ внутрішнього аудиту

Начальник

КОЗЯР

Сергій Петрович 

41-86-29

Головний спеціаліст

СКОВЛЮК

Лілія Миколаївна

41-86-26

Головний спеціаліст – бухгалтер

ДАНЮК

Дар’я Олександрівна

41-86-29

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Начальник

ДЕМБІЦЬКА 

Ірина Леонідівна

42-21-08

Начальник відділу інформаційної діяльності

ШЕВЧУК

Марина Юріївна

47-09-02

Начальник відділу комунікацій з громадськістю та забезпечення діяльності Управління

ПАНТУС

Андрій Анатолійович

 42-22-40

Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи

Начальник

БЕЗНОСЮК

Сергій Володимирович

47-24-82

Приймальня

 

47-24-71

Заступник

ГРИБ

Василь Миколайович

47-24-71

Департамент охорони здоров’я

Директор

МОШКІВСЬКА

Світлана Андріївна

42-11-47

Приймальня

 

42-11-21

Заступник

ЛУЧКІВ

Віктор Іванович

42-12-86

Управління екології та природних ресурсів

Начальник

КОНДРАТЮК

Олександр Павлович

47-25-36

Приймальня

 

47-25-36

Заступник начальника управління – начальник відділу

СЕМЕНЮК

Микола Миколайович

47-25-36

Департамент освіти і науки

Директор

ОСИПОВИЧ

Наталія Євгенівна

42-14-01

Приймальня

 

42-14-01

Служба у справах дітей

Начальник

ЛУЖКО

Ганна Василівна

47-08-49

Заступник  

ПАСТУШЕНКО

Людмила Миколаївна

42-11-36

Державний архів Житомирської області

Директор

СЛОБОЖАН

Ігор Миколайович

42-48-00

Секретар керівника

 

42-48-00

Заступник

КАЦІМОН

Інна Миколаївна

42-47-42

Заступник директора –

головний охоронець фондів

ШИМЧЕНКО

Наталія Григорівна

42-47-99

Житомирський регіональний центр підвищення кваліфікації

Директор                     

ОЛЕКСЮК

Оксана Ігорівна                                

41-37-08

Методичний кабінет       

 

41-37-13

Версія для друку