Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Про сайт

27 Грудня 2014 • 11:54

Кіл-сть переглядів: 8 331

Призначення Сайту

Основним призначенням Сайту є висвітлення діяльності органу державної влади у всіх аспектах, з метою інформування громадськості в тому числі іноземних інвесторів.

 

Мета створення Сайту

Метою створення Сайту є створення позитивного іміджу органу державної влади за допомогою відкритості та прозорості діяльності й оперативному та зручному її висвітленню; покращення соціально-економічного становища регіону шляхом залучення нових інвесторів. А також, допомогти користувачу/відвідувачу отримати оперативну, повну та достовірну інформацію про діяльність органу державної влади.

 

З головної сторінки забезпечений доступ до всіх основних розділів Сайту, також доступно та лаконічно представлена інформація про останні новини, розпорядження та результати роботи облдержадміністрації. Окрім цього сайт має адаптовану версію для людей з обмеженими можливостями зору.

 

Передбачені  розділи/модулі  зворотного зв’язку:

  • інтернет – приймальня;
  • звернення громадян / подання звернення через сайт;
  • доступ до публічної інформації

 

Сайт забезпечує максимально коректне відображення даних в наступних браузерах:

  • Internet Explorer (версія 9.0 і вище); Opera (версія 12.16 і вище);
  • Mozilla Firefox (Версія 24.2 і вище)
  • Google Chrome (Версія 30.0 і вище)
  • Safari (Версія 5.1 і вище)

Сайт адаптований для користувачів мобільних/портативних пристроїв з сенсорним управлінням.

 

Розділ «Адміністрація», містить базові відомості про правові основи діяльності Житомирської обласної адміністрації; керівний склад Ода; відомості про розподіл обов’язків у керівній ланці апарату; відомості про склад колегії, апарат та структурні підрозділи ОДА,райдержадміністрації, міські виконавчі комітети; вакансії, та плани роботи ОДА.

 

Документи. Розпорядження ОДА – повні тексти постанов і розпоряджень з пояснювальними довідками. У довідках, як правило, містяться загальна характеристика акту, опис проблеми, на вирішення якої спрямовано постанову / розпорядження, обгрунтування рішень, очікувані результати, оцінка ефективності їх реалізації.

 

Законопроектна діяльність. Плани законопроектної діяльності Уряду. Тексти висновків, офіційних відгуків і поправок на законопроекти, що надійшли на розгляд до Уряду.

 

Новинний блок включає головний слайдер, стрічку «Актуально» та теги «Актуально» ,«Новини», «Анонси подій». Також є Фото та Відео підбірка про основні заходи , виступи голови ОДА та іншіх важливих діячів, в тому числі про робочі поїздки. У стрічці «Анонси подій» розміщуються матеріали до майбутніх заходів, релізи до запланованих заходів Міста та області. А також містить посилання на Календар Гугл

 

Нормативно-правові документи включають Розпорядження голови Ода та Плани. Новини, пов’язані з поточною роботою голови ОДА,. Посилання на сторінки в соціальних мережах.

 

Відправити звернення. Служба відправки електронних звернень на адресу ОДА. Відомості про прийом громадян керівниками органів виконавчої влади. Правові нормативні акти, що регламентують роботу зі зверненнями громадян. Періодичні огляди звернень громадян.

 

Сайт містить телефонний довідник

Пошук може вестися по сайту в цілому.

Зокрема, публікуються новини, документи по RSS.

Будь-яким матеріали мають версію для друку, а також ними можна ділитися в соціальних мережах (Like, Share).

Англомовна версія сайту представляє інтерес для міжнародної аудиторії тому впроваджений автоматичний Гугл перекладач

 

Про дизайн сайту Житомирської ОДА

 

Структура, навігація та дизайн сайту засновані на принципах послідовного відображення інформації і первинність контенту. Головне меню, пошук, карта сайту і останні події завжди під рукою.

Простий і лаконічний дизайн сайту виключає інформаційний шум на сторінках. Посилання розкриваються без переходу на файли в форматі PDF а одразу на окремі нові сторінки.

Графіка ресурсу адаптована під дисплеї високої чіткості. Дизайн інтерфейсів розрахований для використання на пристроях з сенсорним екраном, що реагує на дотик.

 

Сайт адаптований для людей з обмеженими можливостями для перегляду веб-сайтів. При розробці сайту програмісти керувалися завданням забезпечити відповідність інтернет-ресурсу технічним вимогам на створення (модернізацію) офіційних веб-сайтів, що стосуються доступу до них користувачів з вадами зору та слуху та постанові Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2013 р. № 730 «Альтернативна версія сайту для людей з вадами зору». Враховувався наявний міжнародний досвід розробки аналогічних проектів.

 

Апарат ОДА продовжує роботу з розвитку офіційного сайту Житомирської обласної адміністрації. Прес-служба інформуватиме про поліпшення існуючих і впровадженні нових функцій і розділів сайту.

 

Зауваження та пропозиції щодо роботи сайту направляйте через “Зворотній зв’язок”

Версія для друку