На магістралях Житомирщини діють заходи з енергозбереження, – Служба відновлення у Житомирській області
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452507608_800670852249707_3795315968765281120_n.jpg)
24 Липня 2024 • 17:22
Кіл-сть переглядів: 86
Внаслідок пошкодження ворогом української енергосистеми в Житомирській області запроваджені заходи з ощадливого використання електроенергії.
Енергозбереження діє і на мережі доріг загального користування державного значення області.
Перед Службою відновлення постало непросте завдання – при раціональному використанні електроенергії забезпечити безпеку руху на автошляхах. Тому, задля енергозбереження та з метою дотримання належної безпеки руху, на дорогах державного значення роботу освітлення доріг здійснюємо у вечірній час лише до настання комендантської години.
Також розглядається можливість впровадження й інших заходів, що сприятимуть економії енергоресурсів. Крім того, вирішується питання забезпечення аварійно-небезпечних ділянок доріг держзначення автономним освітленням.
Як констатують енергетики, знеструмленнями, що діють на Житомирщині, вдалось зменшили навантаження на енергосистему України.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Закликаємо водіїв з розумінням поставитися до запроваджених заходів, у темну пору доби рухатися дорогами обережно та неухильно дотримуватися ПДР. Також наголошуємо на впровадженні енергозберігаючих практик у повсякденному житті.
Версія для друку