Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Розвиток сфери охорони здоров’я Житомирщини: Підписання тристороннього Меморандуму та Науково-практична конференція

28 Жовтня 2024 • 16:00

Кіл-сть переглядів: 843

Нещодавно з робочим візитом Житомирський медичний інститут відвідав професор Марк Уайт, PhD, виконавчий декан факультету медсестринства та акушерства Королівського коледжу хірургів в Ірландії, що є частиною Університету медицини та медичних наук. Цей візит став продовженням співпраці, яка була започаткована навесні цього року, коли представники Житомирського медичного інституту в межах стаді-туру, організованого Центром розвитку медсестринства МОЗ України, відвідали Королівський коледж хірургів в Ірландії.

 

Під час візиту відбулося підписання тристороннього меморандуму про співпрацю між Королівським коледжем хірургів в Ірландії, ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України» та Житомирським медичним інститутом ЖОР за участі представників Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА.

 

Марк Уайт також взяв участь у XV Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Вища освіта і практика в медсестринстві», присвяченій 150-річному ювілею Житомирського медичного інституту. Захід об’єднав експертів із різних країн, зокрема Польщі, та представників провідних міжнародних організацій, таких як Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн». Конференція включала дві пленарні та одну секційну сесію, де було представлено 29 доповідей.

 

Особливу увагу привернув майстер-клас для медичних сестер і братів щодо впровадження універсально-прогресивної моделі медичних послуг для дітей до 3 років під час домашніх візитів, який провела національний тренер та викладач інституту Галина Чекурда.

 

До публікації у збірнику матеріалів науково-практичної конференції подано понад 80 тез наукових досліджень, що охоплюють різноманітні аспекти підготовки та практичної діяльності фахівців у медсестринстві та інших галузях охорони здоров’я. Така кількість наукових досліджень свідчить про постійний розвиток сфери, орієнтований на міжнародні стандарти й найкращі практики.

 

Крім того, під час свого візиту Марк Уайт відвідав Житомирський обласний перинатальний центр, де ознайомився з умовами надання медичної допомоги матерям і новонародженим. Цей візит став важливим кроком у поглибленні розуміння потреб регіональної медицини та вивченні можливостей для подальшого вдосконалення медичних послуг.

 

 

Версія для друку