У Тетерівському дитячому будинку-інтернаті відбулися урочистості з нагоди 60-річчя від дня створення закладу
30 Жовтня 2024 • 16:26
Кіл-сть переглядів: 1 532
Сьогодні, 30 жовтня, у Тетерівському дитячому будинку-інтернаті відбулися урочистості з нагоди 60-річчя від дня створення закладу.
Участь у заході взяв заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, директорка Департаменту Житомирської ОВА Олена Грищук, представники профільних структурних підрозділів ОВА та представники закладу.
Так, під час урочистостей Віктор Градівський за дорученням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, відзначив кращих працівників колективу Тетерівського дитячого будинку-інтернату відомчими нагородами.
Також під час заходу було погашено ювілейну марку Укрпошти, яка має назву «Дім любові, дім добра».
Довідково. Тетерівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради заснований 02 листопада 1964 року. Сьогодні дитячий будинок-інтернат розрахований на одночасне проживання 120 вихованців (хлопчиків) з помірною, тяжкою і глибокою розумовою відсталістю та стійкими розладами психіки, які потребують догляду,навчання та реабілітації, можуть самостійно пересуватись та частково себе обслуговувати (ІІ-III профіль). У даний час на повному державному утриманні перебуває 17 дітей віком від 7 до 18 років, з них 5 вихованців мають статус дитини, позбавленої батьківського піклування, опіку над якими здійснює заклад.
Загалом в інтернаті проживає 111 підопічних, з них внутрішньо переміщених осіб – 28.
В дитячій установі корекційно-виховний процес здійснює 14 педагогічних працівників, з них: 8 вихователів, інструктор з праці, логопед, практичний психолог, вчитель-реабілітолог, соціальний педагог та організатор культурно-дозвілєвої діяльності.
Корекційно-виховний процес проводиться за спеціальними програмами. Колектив дитячого будинку-інтернату прикладає максимум зусиль по створенню умов для повноцінного життя та гармонійного розвитку дітей з обмеженими можливостями, їх культурно-естетичному та психоемоційному вихованню. Реабілітація проводиться по основних напрямках: навчально-виховна реабілітація, медична реабілітація, соціальна адаптація, трудова та фізична реабілітація.
В установі працює 6 творчих майстерень за інтересами: бісероплетіння, вишивка бісером, лозоплетіння, миловаріння, навчальна кухня, спортивний, художньої самодіяльності. Для вихованців обладнана тренажерна зала та міні спортивна зала.