Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Житомирщина отримає понад 240 млн грн на підвищення зарплат освітянам та соцпрацівникам

25 Червня 2026 • 12:03

Кіл-сть переглядів: 98

Житомирська область отримає 240,6 млн гривень з державного бюджету. Ці кошти спрямують на виплату підвищених заробітних плат працівникам сфери освіти та соціальним працівникам регіону.

 

Фінансування виділено в межах масштабного урядового проєкту: Кабінет Міністрів України розподілив 6,6 млрд грн між 24 обласними бюджетами країни.

 

Про це зазначила Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

 

Сума для кожної області вираховувалася індивідуально. Ключовими факторами при розподілі стали реальні потреби регіону в підвищенні виплат та спроможність місцевих бюджетів самостійно покривати ці витрати.

 

Принцип розподілу дотацій: Чим менше власних доходів має регіон, тим більшу частку витрат бере на себе держава.

 

Згідно з рішенням Уряду, фінансова допомога надається за диференційованою шкалою:

 

до 80% необхідних видатків держава покриває для бюджетів територіальних громад та областей, де тривають або можливі бойові дії;

 

від 50% до 80% компенсації отримують місцеві бюджети, які демонструють недостатню фінансову спроможність.

 

Завдяки цим субвенціям громади Житомирщини зможуть забезпечити стабільні та підвищені виплати фахівцям, які тримають освітній та соціальний фронти області.

[print-me]