Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко: В селі Сонячне відкрили нове, сучасне приміщення Центру надання адміністративних послуг

26 Червня 2026 • 14:36

Кіл-сть переглядів: 60

В Оліївській громаді, в селі Сонячне, відкрили нове, сучасне приміщення Центру надання адміністративних послуг. До відкриття долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

 

ЦНАП, що працював в громаді раніше, користувався величезним попитом серед жителів. Він обслуговував понад 11,5 тисяч громадян із 21 населеного пункту громади. Тільки за минулий рік фахівці центру разом із колегами на п’яти віддалених робочих місцях у Вільську, Новополі, Довжику, Троковичах та Кам’янці надали близько 12 тисяч послуг.

 

Зараз у переліку доступних сервісів Центру є майже 300 видів допомоги: від реєстрації місця проживання, оформлення паспортів та земельних витягів до соціальної підтримки, а також 25 спеціальних послуг для ветеранів війни та їхніх родин.

 

Відсьогодні роботу центру перенесли в абсолютно нове, спеціально побудоване для цього місце. Проєкт реалізували за кошти місцевого бюджету. Окрім сучасних робочих зон для адміністраторів та комфортних куточків очікування для відвідувачів, нова будівля повністю відповідає вимогам безбар’єрності, що робить її доступною для маломобільних груп населення.

 

Крім того, одразу під ЦНАПом розсташоване сучасне та безпечне укриття, що дуже важливо, зважаючи на те, що Сонячне вже потерпало від російських повітряних атак. Укриття буде працювати цілодобово, тож знайти безпечний прихисток в ньому можливо буде не лише під час роботи ЦНАПУ, а й у будь який час.

 

“Продовжуємо розширювати перелік послуг, впроваджувати цифрові сервіси та робити все, щоб державні послуги ставали ближчими, швидшими та доступнішими для кожного”, — підкреслив Віталій Бунечко.

 

 

 

[print-me]