Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#плічопліч: Волейболістки Державного університету «Житомирська політехніка» — чемпіонки Всеукраїнських студентських ліг

26 Червня 2026 • 15:55

Кіл-сть переглядів: 45

Жіноча волейбольна команда Державного університету «Житомирська політехніка» здобула перемогу у фіналі першого сезону Всеукраїнських студентських ліг «Пліч-о-пліч», ставши чемпіонками престижних студентських змагань.

 

Шлях до найвищої сходинки п’єдесталу був непростим. Команда впевнено подолала всі етапи турніру — від обласних змагань до всеукраїнського фіналу. Важливим кроком на цьому шляху стали срібні нагороди міжрегіонального етапу, які відкрили спортсменкам шлях до вирішальних матчів.

 

У фіналі суперницями представниць Житомирщини стала команда Хмельницького національного університету. Поступившись у першій партії, волейболістки «Житомирської політехніки» не втратили впевненості, зуміли переломити хід поєдинку та виграли дві наступні партії, продемонструвавши силу характеру, згуртованість і справжню волю до перемоги.

 

Із визначним досягненням спортсменок та тренерський штаб привітав начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Щиро вітаю наших дівчат. Ви — гордість Житомирщини. Ця перемога — результат великої праці, командної згуртованості та незламного характеру. Бажаю не зупинятися на досягнутому, зберігати командний дух, впевнено підкорювати нові спортивні вершини та поповнювати спортивну історію університету новими перемогами!» — зазначив Віталій Бунечко.

Перемога команди Державного університету «Житомирська політехніка» стала ще одним підтвердженням високого рівня розвитку студентського спорту на Житомирщині та прикладом того, що наполеглива праця, професійна підготовка й віра у власні сили здатні привести до найвищих результатів.

[print-me]