Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

У Житомирському районі мобілізаційні завдання виконані на 100%

17 Лютого 2015 • 13:02

Кіл-сть переглядів: 637

Про це повідомила керівник апарату Житомирської райдержадміністрації Алла Ковальчук під час запису програми «Відкрита студія. Спецвипуск» 17 лютого на телеканалі «Союз-TV». Так у районі проведено повне і своєчасне оповіщення військовозобов’язаних, а також доставлено техніку для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань. Із 70 тис. 200 жителів повістки отримали 8975 чоловіків. Серед мобілізованих є добровольці. Проте трапляються чоловіки, які ухиляються від виконання військового обов’язку в зоні проведення АТО, проти яких підготовлено та подано до відділу міліції 8 справ. За словами керівника апарату райдержадміністрації, виконання всіх визначених завдань вдалося досягти завдяки проведенню роз’яснювальної роботи серед населення та взаєморозумінню між представниками місцевих органів влади і військового комісаріату.

 

За словами Алли Ковальчук, влада не стоїть осторонь проблем земляків-військовослужбовців, які беруть участь в АТО. Так протягом 2014 року було виділено матеріальну допомогу для 92 дітей, батьки яких задіяні у військових діях на сході держави. Дітлахи з таких родин відпочивали в Польщі, країнах Прибалтики, у санаторії «Дениші» та у пришкільних таборах району. Допомагають також сім’ям загиблих воїнів та пораненим.

 

У Житомирському районі перебуває на обліку 408 переселенців. Ці громадяни в основному проживають у рідних і знайомих. До центру зайнятості звернулося 23 особи, з яких працевлаштовано 12.

 

Алла Ковальчук повідомила, що пріоритетним завданням для влади зараз є турбота про безпеку громадян. У районі налічується 54 протирадіаційні укриття, з яких перевірено 24. Особлива увага приділяється патрулюванню вулиць населених пунктів, до чого залучаються і загони самооборони, а також ведеться відеоспостереження.

 

У Житомирському районі працюють «гарячі» телефонні лінії, у місцях масового перебування людей розміщені пам’ятки про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях, а також у навчальних закладах та на підприємствах проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота.

 

Прес-служба облдержадміністрації    

Версія для друку