Голова Казначейства на Житомирщині
03 Серпня 2015 • 06:47
Кіл-сть переглядів: 1 229
31 липня та 01 серпня в Житомирській області з робочою поїздкою перебувала Голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз, в ході якої відвідала Брусилівський, Володарськ-Волинський, Ємільчинський, Лугинський, Народицький, Овруцький, Олевський, Радомишльський, Червоноармійський райони та міста Коростень і Малин.
Із 11-ти обраних для візиту територій – 9 є найбільш постраждалими від аварії на ЧАЕС, в яких розташовані населенні пункти обов’язкового та добровільного відселення.
Тетяна Слюз проводила робочі зустрічі з головами районних рад, міськими, сільськими і селищними головами та головами райдержадміністрацій, керівниками територіальних органів Казначейства, керівниками фінансових органів, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.
Метою зазначених зустрічей стала презентація концепції розвитку Казначейства, один із основних моментів якої є перехід до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство», що дає можливість розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів працювати в режимі реального часу та значно зменшить фінансові витрати на відрядження, друк документів, підвищить рівень відмовостійкості інформаційно-телекомунікаційної системи, забезпечить високий ступінь достовірності інформації.
Також обговорювалися питання, пов’язані з децентралізацією влади, змінами бюджетного та податкового законодавства, позитивні та негативні сторони при можливому переході на обслуговування коштів місцевих бюджетів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору.
Активно обговорювалося питання вжиття заходів у зв’язку з недостатністю в окремих районах коштів освітньої та медичної субвенції на виплату заробітної плати. Голова Казначейства акцентувала увагу керівництва районних державних адміністрацій на необхідності дотримання вимог чинного законодавства в частині спрямування коштів загального фонду відповідного місцевого бюджету на виплату заробітної плати та неприпустимість виникнення на кінець року заборгованості з виплати заробітної плати працівникам відповідних галузей.