У Житомирі говоритимуть про виробництво традиційних продуктів
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_09/13788.jpg)
21 Вересня 2015 • 07:43
Кіл-сть переглядів: 528
В рамках проекту «Розвиток механізмів підтримки виробників традиційних продуктів для забезпечення зайнятості та самозайнятості на селі» 23 вересня 2015 року в малій залі облдержадміністрації відбудеться інформаційний семінар, який проводитиме Асоціація традиційних продуктів та національних кухонь України.
Зазначена Асоціація відповідно до програми технічної допомоги, яка фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку, впроваджує проект, метою якого є дослідження ринку традиційних і регіональних продуктів, підтримка розвитку їх виробників в Україні та створення умов для малого бізнесу надавати послуги високої якості.
Довідково: традиційні продукти – це продукти, що виробляються протягом тривалого часу у певній місцевості, оскільки цьому сприяли природні чи культурні особливості.