В області з’явився радник Міністра соцполітики з питань внутрішньо переміщених осіб
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_09/1419853998_xumamqqvhz8.jpg)
22 Вересня 2015 • 14:38
Кіл-сть переглядів: 1 843
На Житомирщині перебуває понад 7 тис. офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб.
На початку вересня Житомирська область приєдналися до Програми позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб. Вона започаткована Міністерством соціальної політики України разом із громадською ініціативою «Крим SOS» та Міжнародною організацією «Stabilization Support Services» за підтримки уряду Великобританії і розрахована до 30 квітня 2016 року.
Мета програми – соціальний захист внутрішньо переміщених осіб та інших незахищених громадян України в різних населених пунктах нашої держави.
Позаштатним радником Міністра соціальної політики в Житомирській області призначено Максима Свірського.
Радники на регіональному рівні будуть допомагати внутрішньо переміщеним особам у налагодженні комунікації між ними, Міністерством соціальної політики, місцевими органами виконавчої влади, волонтерськими та громадськими структурами в отриманні інформації з питань, що стосуються соціального захисту та вирішенні різноманітних проблем їх життєдіяльності. З огляду на непросту суспільно-політичну ситуацію в країні, одним із напрямків програми є упередження виникнення конфліктних ситуацій.
Максим Свірський стверджує: «Житомирщина має багато надбань і позитивний досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами. В області створений надійний фундамент, який гарантує успішну реалізацію програми в майбутньому».
У рамках програми щомісяця протягом півроку між областями відбуватиметься розподіл 5-10 грантів, спрямованих на освітні, спортивно-масові, культурно-просвітницькі та інші заходи.
Позаштатний радник міністра соціальної політики проводитиме прийом громадян у Житомирі, а також щотижня виїжджатиме в райони області. Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (097) 414-72-17 та (093) 049-36-46.