Міністр молоді та спорту завтра у Житомирі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_09/zhdanov.jpg)
23 Вересня 2015 • 07:20
Кіл-сть переглядів: 594
Завтра, 24 вересня 2015 року, до міста Житомира приїде Міністр молоді та спорту України І. О. Жданов.
О 10.30 він зустрінеться із представниками молодіжних організацій та спортивною громадськістю області під час круглого столу, який відбудеться у малій залі ОДА.
О 12.00 відбудеться урочисте відкриття фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.
Міністр відвідає Житомирський військовий інститут ім. С. Корольова, Житомирську спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з легкої атлетики, Житомирську дитячо-юнацьку спортивну школу «Авангард».