Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Голова ОДА відвідав геріатричний пансіонат. ФОТО

01 Жовтня 2015 • 16:11

Кіл-сть переглядів: 1 196

Сьогодні, 1 жовтня, з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський відвідав Бердичівський геріатричний пансіонат.

 

Керівник області звернувся до найстарших жителів громади. «Старість чекає кожного. Завдання суспільства полягає в забезпеченні літніх людей не тільки шаною, а й матеріально, кваліфікованим і систематичним медичним обслуговуванням, своєчасною допомогою працівників соціальних служб. Я надіюсь на те, що цей пансіонат став для вас другою домівкою, тут ви захищені від усіх життєвих негараздів, а турботливе ставлення персоналу допомагає вам відчувати себе в домашній атмосфері», – сказав Сергій Машковський.

 

Голова ОДА подякував керівництву та працівникам закладу за їхні «великі серця». «Ви,  щоденно зустрічаючись з чужою бідою, болем, стражданням даруєте людям тепло своєї душі, впевненість у завтрашньому дні. Я вдячний вам за вашу працю», – сказав керівник області.

 

Сергій Машковський побажав всім  міцного здоров’я, невичерпної енергії, та оптимізму на довгі роки.

 

На заході також були присутні директор департаменту праці та соціального захисту населення Галина Корінна, міський голова Бердичева Василь Мазур. Діти привітали підопічних пансірнату святковим концертом.

 

У бердичівському  геріатричному пансіонаті на даний час проживає 172 осіб, серед яких 1 – інвалід війни, 3 – учасників бойових дій, 28 – учасників війни , 5 – членів сімей загиблих , 12 ветеранів праці. Всього в установі зайнято 119  штатних працівників.

 

В пансіонаті є бібліотека на 5500 книжок, кінозал на 170 місць,  місце для відправлення релігійних обрядів віруючих, стоматологічний кабінет.

 

 Для побутового обслуговування є майстерні по ремонту одягу та взуття,  баня, пральня. Для здійснення заходів, направлених на соціально-трудову реабілітацію інвалідів використовується швейна майстерня та майстерня по ремонту взуття, а також працетерапія у допоміжному  господарстві

 

Версія для друку