У Житомирi вшанували загиблих бiйцiв. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/DSC_0115.jpg)
14 Жовтня 2015 • 08:39
Кіл-сть переглядів: 764
Сьогодні, 14 жовтня 2015 року, в День захисника України у Житомирi вшанували загиблих бiйцiв. Рiднi загиблих, керiвники областi та мiста, громадськiсть поклали квіти до могил на вiйськовому кладовищi.
«Ми розпочали сьогодні День захисника України саме з військового кладовища, тому що ми завдячуємо загиблим воїнам. Ми повинні пам’ятати завжди наших героїв, які полягли за нас iз вами, за наше майбутнє, за мирне небо нашої країни», – сказав голова облдержадмiнiстрацiї Сергій Машковський.