Житомирщина отримала субвенцію на соціальні виплати
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/groch.jpg)
20 Жовтня 2015 • 07:12
Кіл-сть переглядів: 509
19 жовтня 2015 року з державного бюджету надійшла субвенція місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” – 37,5 тис.грн.