Письмові іспити на заміщення вакантних посад в ОДА
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/1426841003_exam_big.jpg)
28 Жовтня 2015 • 07:33
Кіл-сть переглядів: 818
11 серпня 2015 відповідно до статті 15 Закону України «Про державну службу» обласна державна адміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців.
Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Сьогодні, 28 жовтня 2015 року о 10.00 складають іспит кандидати на посаду начальника управління цивільного захисту населення.
Завтра, 29 жовтня 2015 року о 10.00 відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад начальника відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації та директора Державного архіву Житомирської області.