Пільги – актуальне питання у Центрі допомоги учасникам АТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_11/pilgi.jpg)
18 Листопада 2015 • 10:30
Кіл-сть переглядів: 409
Станом на 17 листопада 2015 року зареєстровано 1566 звернень від учасників АТО та членів їхніх сімей, з яких повністю вирішено 1161. Решта звернень направлено до структурних підрозділів ОДА та до територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади відповідно до компетенції та знаходяться на стадії вирішення.
У зверненнях учасників АТО до Центру допомоги піднімається кілька питань, що потребують вирішення.
Центр допомоги учасникам АТО знаходиться в облдержадміністрації (101 каб.). Режим роботи: понеділок-четвер – з 9:00 до 18:15, п’ятниця – з 9:00 до 17:00.
З повним переліком пільг можна ознайомитись тут.