У Житомирі відкрили меморіал Олександру Скульському
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_11/DSC_1232.jpg)
20 Листопада 2015 • 09:21
Кіл-сть переглядів: 637
Сьогодні, 20 листопада 2015 року, на базі Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому підполковнику Олександру Скульському.
Олександр Скульський з 23 квітня 2014 року разом із особовим складом частини брав участь у антитерористичній операції в Донецькій області по урегулюванню кризової ситуації в Україні. Загинув 2 липня 2014 під час виконання бойового завдання.
Був нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького III ступеня.
Вшанувати пам’ять герою прийшли родичі, знайомі та усі небайдужі.