На Житомирщину надійшли дві субвенції
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_12/money.jpg)
25 Листопада 2015 • 10:40
Кіл-сть переглядів: 552
24 листопада 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам на:
– надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 58619,1 тис.грн.;
– медична субвенція у сумі 3036,0 тис.грн.