Увага! Не пропустіть прямий ефір!
21 Грудня 2015 • 15:26
Кіл-сть переглядів: 653
Сьогодні, 21 грудня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський о 19:00 у прямому ефірі телеканалу СК-1 розповість про реформу децентралізація.Так, в рамках отримання європейського досвіду з реформи місцевого самоврядування на Житомирщину приїхав Олівер Ерет -німецький консультант з питань децентралізації, бургомістр міста Мюльгайм- на- Дунаї, який зустрінеться з керівником області.
Сергій Машковський та Олівер Ерет розкажуть які переваги в найближчі перспективі несе утворення нових спроможних громад.
Не пропустіть! Сьогодні, 21 грудня о 19:00 на СК-1.