Підтримка переселенців та учасників АТО в області у 2016 році
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_12/atoforma.jpg)
24 Грудня 2015 • 10:54
Кіл-сть переглядів: 714
24 грудня 2015 року депутати обласної ради на другій сесії прийняли Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2016 році.
Загалом Програмою передбачено 13 млн 95 тис. грн з обласного бюджету.
З них: 500 тис. грн – на надання внутрішньо переміщеним особам грошової допомоги як таким, що потрапили у важкі життєві обставини;
6 млн 596 тис. грн – на забезпечення переселенців умовами тимчасового проживання в установах, підприємствах, організаціях області, харчуванням за необхідності, здійснення безпечного і регулярного перевезення учнів, дітей до місця навчання у сільській місцевості;
5 млн 499 тис. грн. – на забезпечення проведення лікування та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного (хірургічного, терапевтичного) та зубного протезування військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, та членів сімей загиблих осіб в антитерористичній операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, визначені згідно з п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
500,00 тис. грн – на надання військовослужбовцям та іншим особам, які беруть (брали) безпосередню участь в АТО разової грошової допомоги на проведення лікування та проходження реабілітації.