Актуальні питання ЖКГ – у прямому ефірі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_01/43830_1.jpg)
20 Січня 2016 • 11:02
Кіл-сть переглядів: 673
Сьогодні, 20 січня, на телеканалі «Житомир» у ток-шоу «Віч на віч» о 18.00 год. завітає заступник директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Геннадій Забродський.
У прямому ефірі розглядатимуться питання про стан проходження опалювального сезону 2015/16 року, функціонування ОСББ відповідно до законодавства, заходи з енергозбереження та ін.