Питання енергозбереження у прямому ефірі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_01/vidkrita-studiya.jpg)
28 Січня 2016 • 16:16
Кіл-сть переглядів: 612
Сьогодні, 28 січня, о 19:00 год. на телеканалі СК-1 детально обговорюватимуть заходи енергоефективності та енергозбереження, які впроваджуються на Житомирщині.
Гостем програми «Відкрита студія» буде Геннадій Забродський – заступник директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержаміністрації.
Не пропустіть!