Житомирщина отримала субвенції на пільги та субсидії
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/1447407249_412-1.jpg)
01 Березня 2016 • 07:38
Кіл-сть переглядів: 583
29 лютого з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 3 млн 578,2 тис. грн.
Крім того, надійшла базова дотація у сумі 5 млн 297,7 тис. грн.