У Житомирі пройшов семінар для працівників соціальних служб
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_04/slider1.jpg)
05 Квітня 2016 • 07:40
Кіл-сть переглядів: 583
Минулого тижня Житомирський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з залученими представниками організацій-соціальних партнерів провів навчальний семінар для спеціалістів міських, районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою підвищення рівня компетентності з питань здійснення профілактичної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.
Під час семінару учасники отримали інформацію щодо загальної епідеміологічної ситуації з ВІЛ-інфекції/СНІДу в області та динаміку її поширення, яка склалася в Україні та Житомирській області, специфіку консультування окремих груп клієнтів (дітей, неповнолітніх, вагітних жінок).
Також дізналися про організацію роботи з профілактики ВІЛ/СНІДу, експрес-тестування на ВІЛ та про соціальну підтримку ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД та про чисельність на диспансерному обліку в наркологічній службі нарко-, алкозалежних області, тенденції поширення залежностей в області.
Одним із важливих питань, що розглядались під час заходу, – особливості соціальної роботи з членами сімей, які мають заразні шкірні хвороби, основні профілактичні заходи запобігання зараження спеціалістів такими хворобами.
У ході семінару учасники мали змогу висловити свої пропозиції, зауваження та обмінятися досвідом роботи щодо здійснення профілактичної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю. А також встановили контакти з залученими спеціалістами для подальшої плідної співпраці.